Stanowisko:

Psycholog

Wykształcenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności klinicznej.

Absolwentka dwóch kierunków studiów podyplomowych: Przygotowanie Pedagogiczne (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) oraz Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Doświadczenie:

Praktyki w szpitalach psychiatrycznych, m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy.

Swoją własną praktykę po zakończeniu studiów rozpoczęłam od świadczenia usług w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu. Na chwilę obecną pracuje w zamkniętym ośrodku dla osób z zaburzeniami preferencji seksualnych.

Zakres:

  • konsultacje psychologiczne
  • konsultacje seksuologiczne
  • konsultacje par


Pracuję z osobami LGBT+, osobami z zaburzeniami preferencji seksualnych, a także z osobami z dysfunkcjami seksualnymi. Na konsultacje zapraszam wszystkie osoby, które doświadczają trudności w swoich relacjach partnerskich lub ekspresji swojej seksualności.

Dla kogo:

  • Osoby dorosłe
  • Pary

Cytat:

Moim zadaniem w Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia jest przede wszystkim dokonywanie identyfikacji problemu, postawienie diagnozy i na jej podstawie, opracowanie planu dalszej pomocy.