Stanowisko:

Psycholog, neuropsycholog, psychoterapeuta nurt poznawczo- behawioralny

Wykształcenie:

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, ukończyłam też studia doktoranckie psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie:

Jestem klinicystą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyłam pracując jako neuropsycholog, psycholog, diagnosta i terapeuta na oddziałach neurologicznych, rehabilitacji neurologicznej i oddziału opiekuńczo-rehabilitacyjnego w państwowych i prywatnych szpitalach.
W międzyczasie ukończyłam kursy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Racjonalną Terapii Zachowania. Poza tymi doświadczeniami w pracy psychoterapeutycznej stosuję zadania i metody pochodzące z Terapii Poznawczo Behawioralnej. Pracowałam na Uniwersytecie Gdańskim prowadząc zajęcia z metodologii i statystyki, która jest jedną z moich pasji na tyle, że do niektórych testów podchodzę z rezerwą. Ukończyłam także kursy Mindfulness i Coachingu. Obecnie jestem na początku nowych kursów: “Trening regulacji emocji” i “Zarządzanie stresem”. Obecnie prowadzę też szkolenia dla pracowników państwowych szpitali w kontekście radzenia sobie ze stresem i wypalenia zawodowego, a także dobrej komunikacji międzyludzkiej.

Zajmuję się także diagnostyką w kierunku zaburzeń osobowości i innych zaburzeń funkcjonowania psychicznego. Czuję się szczególnie przywiązana do diagnozy i terapii neuropsychologicznej schorzeń Ośrodkowego Układu Nerwowego, które mają wpływ na codzienne funkcjonowanie moich pacjentów.

Udzieliłam kilku wywiadów, jako ekspert dla portali WP.pl, Wirtualnemedia.pl, Gazety Wyborczej, tygodnika Angora, a także brałam udział w webinarze na temat “Zespołu Stresu Pourlopowego”. Jestem członkiem Zarządu Pomorskiego Holistycznego Centrum profilaktyki Nowotworowej, gdzie współpracując z onkopsychologami pomagam chorym i ich bliskim radzić sobie z doświadczeniem choroby nowotworowej. Mam duże szczęście być współautorem ksiazki: “Pomóc Ci? W drodze po zdrowie” wydanej wspólnymi siłami przez fundację SPA for Cancer i firmę Pfizer. Darzę ludzi dużą sympatią i staram się w terapii wydobywać z nich najlepsze ich cechy. W pracy stosuję zasady Porozumienia Bez Przemocy. Obecnie przyjmuję pacjentów online i w gabinecie zlokalizowanym w Gdańsku Wrzeszczu współpracując z Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia ze Szczecina.