Program wsparcia psychicznego dla przedsiębiorstw

Dlaczego zajęliśmy się tym obszarem?

Człowiek w codziennym życiu wystawiony jest na wiele sytuacji, które generują stres. Niestety, choć bardzo byśmy chcieli, nie każdy potrafi sobie z nimi dobrze poradzić. Wynika to z tego, że każdy z nas jest inny, ma inną osobowość, czy temperament, a co za tym idzie – inaczej reaguje na sytuacje stresogenne.

Do strefy życia, które dostarczają nam dużą dawkę stresu należy nasze życie zawodowe. Posiadanie dobrze płatnej pracy nie wystarczy, aby nas od niego uchronić. Wyczerpanie emocjonalne, zmęczenie fizyczne i znużenie poznawcze – to wszystko dostarcza nam praca, dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka.

Jakie korzyści płyną z programy wsparcia?

Stres powoduje wiele chorób psychicznych, osłabia nasz system odpornościowy i może być przyczyną chorób fizycznych, np. chorób układu krążenia. Dzięki naszemu programowi pomożemy zadbać o zdrowie psychiczne pracowników. Wsparcie psychoterapeutyczne oraz edukacja na temat naszych emocji i jak sobie radzić z codziennymi wyzwaniami pomoże zachować dobrostan psychiczny osobom zatrudnionym.

Dla osób na stanowiskach kierowniczych oferujemy również szkolenia z metod kierowania zespołem, aby uzyskać najlepsze efekty pracy, bez zbędnego stresu.

Kiedy zadbamy o fundamenty gospodarki, czyli o zadowolenie pracowników możemy uchronić firmę przed utratą efektywności pracy, a co za tym idzie – przed spadkiem przychodów.

Gwarantujemy:

Anonimowość
i zaufanie

Anonimowość
i zaufanie

Dzięki naszej aplikacji gwarantujemy pełną dyskrecję w wypełnianiu ankiety wstępnej. Pozwala to zdobyć rzetelne wyniki, które pozwolą nam przedstawić propozycje odpowiednich szkoleń, aby rozwiązać problemy występujące w firmie.

Leczenie oparte na doświadczeniu

Leczenie oparte na doświadczeniu

Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych psychoterapeutów, która dba o ciągły rozwój uczestnicząc na wielu szkoleniach.

Szybka
reakcja

Szybka
reakcja

Aby zapewnić komfortowe i szybkie wsparcie dajemy możliwość konsultacji z naszymi specjalistami również online!

Oferta szyta na miarę klientów!

Przeprowadzamy wstępną ankietę, która pozwala wychwycić, którymi obszarami zdrowia ogólnej satysfakcji, bądź też jej braku, należałby się zaopiekować. Ankieta bada 6 obszarów: ogólną satysfakcję zawodową, wypalenie zawodowe, depresję lub obniżony nastrój, przystosowanie się do pracy zdalnej, mobbing i powrót do pracy, po urodzeniu się dziecka (dotyczy kobiet i mężczyzn);

Na podstawie uzyskanych wyników przygotowujemy indywidualny pakiet szkoleń, które ukierunkowane są nie tylko na niwelowanie stresu, ale uczymy też jak sobie z nim radzić;

Pakiety godzin psychologa lub psychoterapeuty dla pracowników do wykorzystania online lub stacjonarnie w Szczecinie oraz Poznaniu.

Skorzystaj z naszych pakietów

Konsultacje są możliwe na terenie całej Polski - online, natomiast stacjonarnie w Poznaniu oraz Szczecinie
50 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych
100 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych
200 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych

Dodatkowo oferujemy indywidualny pakiet szkoleń dla przedsiębiorstw!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!